Hakkımızda

Çiçek Al, Kendini ve Sevdiklerini Mutlu Et

İstanbul Çiçekleri olarak yüzlerce çeşit taze çiçekleri şehrin önemli noktalarındaki mağazalarla müşterileriyle buluşturuyoruz. ‘Kendini ve sevdiklerini mutlu et’ mottosuyla, şehrin birçok noktasında kaliteli ve özel çiçeklerle hizmet sunuyoruz.

Şehrin Her Noktasında Kaliteli Çiçekler

İstanbul Çiçekleri olarak çiçekçilik sektörünü öncelikle İstanbullulara sonra ülkemizin her noktasına modern, nitelikli, ekonomik ve kaliteli bir anlayışla sunmayı hedefliyoruz. Çiçeklerin özel gün ve etkinliklerin yanı sıra gündelik hayatın önemli bir parçası olması için şehrin önemli noktalarında nitelikli hizmet veriyoruz.

Evlerde, iş yerlerinde, iç mekanlarda ve günlük yaşamda çiçeğin daha ulaşılabilir olmasını amaçlıyoruz. Özel günler ve etkinliklerin yanı sıra kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için modern ve zarif çiçekleri şehrin birçok noktasında müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Kadın Öğrenci İstihdamı

İstanbul Çiçekleri olarak sadece müşterilerimizi değil, çiçek üreticilerini, çiçek esnafını ve sektörün diğer bileşenlerini de önemsiyor, çiçek üreticileri, çiçek esnafı, öğrenciler ve üniversiteler ile iş birliği yaparak çiçekçiliğin sürdürülebilirliğini destekliyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerini önemsiyor, üniversite öğrencilerinin iş tecrübesi edinmeleri ve gelir elde etmeleri için istihdam edilmesini sağlıyoruz. İstanbul Çiçekleri mağazalarımızda kadın öğrencilerinin istihdamını sağlayarak çalışma hayatında aktif olarak yer almalarını destekliyoruz.

Whatsapp
istanbul evden eve nakliyatistanbul eşya depolama